Nakliyat Şirketleri

Sektöründe önemli başarılara imza atan  nakliyat 1956 yılından bu yana nakliyat şirketleri arasında en başarılı firma olma gayretini sarf etmektedir. Ofis taşıma olsun eşya depolama olsun her alandan başarılı hizmetler sunmakta olan firmamız kuruluşundan bu yana evden eve nakliyat hizmetine ara vermeden devam etmektedir.

Evden Eve Nakliyat Nakliyat Şirketleri

Şirketimizin kurucularından sayın Hayri  bu şirketi kurarken müşteri memnuniyetini paradan daha değerli olduğunu defalarca ileride şirketi bırakacağı oğullarına anlatmıştır. Öğütlerde bulunmuştur. Şimdi yıl 2014 ve şuan şirketimiz 160 personeli, 20 araç kapasitesi ile evden eve nakliyat sektöründe ki tüm nakliyat şirketlerine meydan okumaktadır. Her zaman profeysonel çalışan hiçbir zaman müşteri memnuniyetsiziliğini yansıtmayan elemanları ile bu yolda emin adımlar ile devam etmektedir.

Firmamız bir nakliyat şirketi olup kurumsal kimliğinden asla taviz vermemiştir. Firmamız şehir içi çalışmalarını yaptığı gibi şehirler arası evden eve nakliyat hizmetleri de sunmaktadır.  nakliyatkalitesinde birçok firma olmasına rağmen hiçbir zaman aynı taşıma hizmetini alamayacaksınız. Çünkü  nakliyat ev taşıma işlemleride her zaman taşıdıkları eşyalarının sanki kendi eşyalarıymış gibi taşımaktadır. Bu bağlılık taşımacılık hizmetinin daha da başarılı sürmesini sağlamaktadır.  sektöründe önemli başarılara imza atmasının yanında her zaman devleti içinde büyük hizmetler vermiştir. Gerek belediyelerde gerek devlet adına düzenlenen organizasyonlarda firmamız her zaman hizmetini aksatmadan hareket etmeyi sürdürmüştür.

Sizde  nakliyat kalitesi ile çalışmak isterseniz hemen firmamız ile iletişime geçebilirsiniz

Yorum Gönder

Güvenlik Kodu 11 + 3 = ?
Şimdi Ara Canlı Yardım